2023-11-19/Aanvang: 11.00 uur/Locatie: Piano’s Maene Rekem
Robert Schumann Adagio & Allegro opus 70
Igor Strawinsky Suite Italienne (arr. Gregor Piatigorsky)
Piotr Iljitsj Tschaikowski Pezzo capriccioso opus 62
Antonin Dvořák Waldesruhe opus 68 nr. 5
César Franck Sonate in A
Olsi Leka en Peter Caelen hebben sinds het begin van hun samenwerking in 2017 veelvuldig opgetreden in heel Europa en daarbuiten. Zo gaven ze concerten in de Concerts de Midi in Brussel, de Grote Zaal van het Brussels Conservatorium, Da’ning Theatre in Shanghai, Harbin Concert Hall, het International Festival Summer in Ljubljana Old Town en het Alba Music Festival. In maart 2019 maakten ze een tournee naar China waar zij in oktober 2023 zullen terugkeren. Ze waren te beluisteren op radiozenders als KLARA en Musiq’3. In 2018 verscheen hun eerste cd ‘Réminiscence’.
De Albanees/Belgische cellist Olsi Leka werd al op 24-jarige leeftijd solocellist van het Belgian National Orchestra. Zijn concertactiviteiten brengen hem over de hele wereld. Hij werkte met pianisten als Daniel Blumenthal, François-René Duchable, Liebrecht Vanbeckevoort…Tevens is hij als professor verbonden aan de Koninklijke conservatoria van Brussel en Antwerpen.
Peter Caelen concerteert eveneens op vele belangrijke podia in Europa en Azië., waaronder het Concertgebouw Amsterdam, de Doelen Rotterdam, Beijing Concert Hall, Qingdao Grand Theater Concert Hall, het Erasmushuis Jakarta, de Saarbrücker Kammerkonzerte en Holywell Music Room Oxford. Hij werkt samen met musici als Simone Lamsma, Esther Yoo, de Carducci en Atrium Strijkkwartetten en Benno Schollum.
Toegang: € 20,-/tot 27 jaar € 12,50
Kaartverkoop
U kunt kaarten per e-mail op info@excellentconcerten.nl of telefonisch reserveren op 0031 (0)43 408 5838. Voor losse kaartverkoop aan de kassa kunt u terecht vanaf één uur voorafgaand aan het concert. Alle kaarten zijn inclusief koffie in de pauze en een drankje na afloop. Parkeren vrij.